FORUM DYSKUSYJNE www.dladrukarki.pl

Witamy wszystkich serdecznie na forum poświęconym drukarkom, materiałom konsumpcyjnym jak również problemom z nimi zwiazanymi. Witamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby podzielić się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat sprzętu drukującego i materiałów konsumpcyjnych.


  • Index
  •  » TUSZE
  •  » CANON IP4200 - problem z chipem

#1 2011-03-02 18:00:06

Wajcha

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 2
Punktów :   

CANON IP4200 - problem z chipem

Witam

Posiadam drukarke IP4200 i od momentu zakupu jestem z niej bardzo zadowolony. Zawsze operowałem na orginalnych tuszach i dopiero jak mój znajomy powiedział, że moge zaoszczedzic 75% na tuszach skusiłem sie na zamienniki.

Jestem po mojej pierwszej wymianie tuszy czarnego i wg instrukcji wyciągnąłem originalny chip i wsadziłem w nowy tusz. Po instalacji tuszu w drukarce mój program do obsługi drukarki pokazuje, ze tusz jest pusty i trzeba go wymienić.

Drukarka nie chce drukować a ja straciłem 2 godziny mecząc się z wymianą tuszu.

POMOCY!


W celu zmniejszenia naszego śladu węglowego prosimy o nie drukowanie tej strony jeśli nie jest to konieczne

Offline

 

#2 2011-03-03 15:56:20

wzorowy

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: CANON IP4200 - problem z chipem

trzeba zresetować drukarkę przyciskiem reset - 30 sek. i po krzyku. Ale stanu nie będzie pokazywać.

Offline

 
  • Index
  •  » TUSZE
  •  » CANON IP4200 - problem z chipem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zajebiolo.pun.pl www.wwyracers.pun.pl www.fairytail4fun.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl www.ordalicium.pun.pl